OBAVJEŠTENJE – ORGANIZACIONI ODBOR ZA IZBOR SPORTISTE OPŠTINE GRADIŠKA

OBAVJEŠTENJE – ORGANIZACIONI ODBOR ZA IZBOR SPORTISTE OPŠTINE GRADIŠKA

ORGANIZACIONI ODBOR ZA IZBOR SPORTISTE OPŠTINE GRADIŠKA

OBAVJEŠTENJE

Izbor sportiste opštine Gradiška za 2018. godinu održaće se 21. decembra 2018. godine (petak) u Kulturnom centru Gradiška u 20.00 časova.

Priznanja i nagrade dodjeliće se u sljedećim kategorijama:

1. Troje najboljih sportista,
2. Najbolja sportska ekipa,
3. Najbolji trener,
4. Najperspektivniji sportista,
5. Najbolji sportista u konkurenciji lica sa invaliditetom i
6. Najbolji sportski radnik.

Priznanja će biti dodijeljena klubu i pojedincima iz sportskih organizacija koje imaju sjedište na području opštine Gradiška, a pokrovitelj ove manifestacije je Načelnik Opštine.

Molimo sportske organizacije, nevladine organizacije, ustanove i pojedince da svoje prijedloge, sa obrazloženjem, dostave najkasnije do 12. decembra 2018. godine (srijeda) u 12.00 časova u Odjeljenje za društvene djelatnosti Opštinske uprave opštine Gradiška (šalter broj 12), na faks broj: 051/814-689 ili na e-mail adresu: dusko.ivetic@opstina-gradiska.com.

Za sve detaljnije informacije možete se obratiti na telefon broj: 051/810-364 (Duško Ivetić, viši stručni saradnik za sport).

Predsjednik Organizacionog odbora
Davor Glišić