Sati građana

U skladu sa usvojenim Planom komunikacije odbornika Skupštine opštine Gradiška sa građanima u 2018. godini, odbornici Skupštine opštine će prema utvrđenom rasporedu primati građane na razgovor svake srijede u periodu od 13 do 15 časova u kancelariji koja se nalazi u ulici Kozarskih brigada, broj 36 A (zgrada bivšeg Vojnog odsjeka), prvi sprat kancelarija br. 13.

RASPORED ODBORNIKA ZA SATE GRAĐANA

Red. br. DATUM IME I PREZIME ODBORNIKA
1. srijeda 21.2. Vujanović Bojan, Igumanović Ljubiša, Dakić Mirjana
2. srijeda 28.2. Sladojević Željko, Dončić Radislav, Stanislav Kozminčuk
3. srijeda 7.3. Kovačević Tomislav, Bjelić Goran, Blagojević Dragan
4. srijeda 14.3. Perić Romić Ranka, Mrakić Branislav, Aleksić Dalibor
5. srijeda 21.3. Ristić Dušan, Ćosić Olivera, Lazić Saša
6. srijeda 28.3. Šukalo Marko, Mandić Boban, Gvozden Ljiljana
7. srijeda 4.4. Milanović Novo, Miljić Vujadin, Desančić Darko
8. srijeda 11.4. Bubulj Marica, Stojnić Vanja, Kočić Dušan
9. srijeda 18.4. Pisarić Mirko, Samardžija Mirko, Dakić Mirjana
10. srijeda 25.4. Ljubičić Predrag, Igumanović Ljubiša, Stanislav Kozminčuk
11. srijeda 2.5. Sladojević Željko, Dončić Radislav, Blagojević Dragan
12. srijeda 9.5. Panić Zvjezdan, Bjelić Goran, Aleksić Dalibor
13. srijeda 16.5. Kovačević Tomislav, Mrakić Branislav, Lazić Saša
14. srijeda 23.5. Mehmed Kahrić, Ćosić Olivera, Gvozden Ljiljana
15. srijeda 30.5. Vujanović Bojan, Mandić Boban, Desančić Darko
16. srijeda 6.6. Perić Romić Ranka, Miljić Vujadin, Kočić Dušan
17. srijeda 13.6. Milanović Novo, Stojnić Vanja, Dakić Mirjana
18. srijeda 20.6. Šukalo Marko, Samardžija Mirko, Stanislav Kozminčuk
19. srijeda 27.6. Ristić Dušan, Igumanović Ljubiša, Blagojević Dragan
20. srijeda 4.7. Bubulj Marica, Dončić Radislav, Aleksić Dalibor
21. srijeda 11.7. Pisarić Mirko, Bjelić Goran, Lazić Saša
22. srijeda 18.7. Ljubičić Predrag, Mrakić Branislav, Gvozden Ljiljana
23. srijeda 25.7. Mehmed Kahrić,Ćosić Olivera, Desančić Darko
24. srijeda 1.8. Panić Zvjezdan, Mandić Boban, Kočić Dušan
25. srijeda 8.8. Vujanović Bojan, Miljić Vujadin, Dakić Mirjana
26. srijeda 15.8. Sladojević Željko, Stojnić Vanja, Stanislav Kozminčuk
27. srijeda 22.8. Panić Zvjezdan, Samardžija Mirko, Kočić Dušan
28. srijeda 29.8. Vujanović Bojan, Igumanović Ljubiša, Dakić Mirjana
29. srijeda 5.9. Sladojević Željko, Dončić Radislav, Stanislav Kozminčuk
30. srijeda 12.9. Kovačević Tomislav, Bjelić Goran, Blagojević Dragan
31. srijeda 19.9. Perić Romić Ranka, Mrakić Branislav, Aleksić Dalibor
32. srijeda 26.9. Milanović Novo, Ćosić Olivera, Lazić Saša
33. srijeda 3.10. Šukalo Marko, Mandić Boban, Gvozden Ljiljana
34. srijeda 10.10. Ristić Dušan, Miljić Vujadin, Desančić Darko
35. srijeda 17.10. Bubulj Marica, Stojnić Vanja, Kočić Dušan
36. srijeda 24.10. Pisarić Mirko, Samardžija Mirko, Dakić Mirjana
37. srijeda 31.10. Ljubičić Predrag, Igumanović Ljubiša, Stanislav Kozminčuk
38. srijeda 7.11. Mehmed Kahrić, Dončić Radislav, Blagojević Dragan
39. srijeda 14.11. Panić Zvjezdan, Bjelić Goran, Aleksić Dalibor
40. srijeda 21.11. Vujanović Bojan, Mrakić Branislav, Lazić Saša
41. srijeda 28.11. Sladojević Željko, Ćosić Olivera, Gvozden Ljiljana
42. srijeda 5.12. Kovačević Tomislav, Mandić Boban, Desančić Darko
43. srijeda 12.12. Perić Romić Ranka, Miljić Vujadin, Kočić Dušan
44. srijeda 19.12. Milanović Novo, Stojnić Vanja, Dakić Mirjana
45. srijeda 26.12. Šukalo Marko, Samardžija Mirko, Stanislav Kozminčuk